




Шафа Кориця
Модульна система "Кориця", фабрика "Майстер Форм", м.Запоріжжя
Шафа "Кориця" стане справжньою прикрасою передпокою в сучасному стилі! Колірна гамма шафи представлена в двох варіантах: поєднання бежевого і венге, а також білого, що підійде як для світлого так і для темного приміщення.Родзинкою і окрасою цієї шафи є ручка з об'ємним фрезеруванням листя.
Невелика шафа займає небагато місця і знайде своє застосування навіть у малогабаритному приміщенні.Конструкція шафи дуже продумана. Вона включає в себе штангу для одягу, полицю для головних уборів, а також полицю для взуття. Разом з вішалкою з тієї ж колекції Ви отримаєте оригінальний і місткий передпокій.
Габаритні розміри: довжина ― 530 мм; висота ― 2110 мм; глибина ― 380 мм
Шафа може бути виконана в лівому або правому виконанні
Корпус: ДСП, Фасади: ДСП
Ручка: МДФ-накладка з об'ємним фрезеруванням, Кромка: пластик
Вага: 52кг (2 упаковки).
Колір шафи
Шафа виконана в наступних кольорах:
| Комбінація 2 | |
| Колір корпусу та фасадів | Ручка |
| Білий | Об'ємне фрезерування |
![]() |
![]() |
Підберіть комплект меблів Кориця та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Кориця" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Висота | 2110 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Кориця |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 4 137 ₴








