




Вітрина навісна
Модульна система "Зара",фабрика "Світ меблів", Черкаська обл.
Вітрина навісна "Зара"стане неповторним доповненням сучасної їдальні і вітальні! Елегантний колір дуб артизан в поєднанні з антрацитом надає виробу вишуканий вигляд! Стильні смужки с малюнком з шовкографії і ідеальне поєднання кольорів додадуть почуття природності, а скляні елементи створять неповторну легку атмосферу затишку і комфорту!
Вітрина має навісну конструкцію, тому не займе багато місця. При цьому вона забезпечить розширені можливості для зберігання і організації простору. Вона складається з одного закритого відділення зі вставкою із загартованого прозорого скла і 2 скляними і 2 полицями з ДСП всередині, в яких прекрасно помістяться посуд і предмети декору. Рифлена дверцята обладнана системою push to open, тобто двері відкриваються простим натисканням на фасад.
Габаритні розміри: довжина ― 425 мм; висота ― 1150 мм; глибина ― 370 мм.
Корпус та фасади: ламінована ДСП, скло, Смужки: шовкографія
Система відкриття дверей: Push to open.
Колір вітрини
Вітрина виконана в комбінованому кольорі антрацит + дуб артизан.
| Колір корпусу та фасадів |
| Антрацит+Дуб артизан |
![]() |
Підберіть комплект меблів Зара та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи" Зара " дивитися тут...
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб комбі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 425 мм |
| Глибина вітрини | 370 мм |
| Висота вітрини | 1150 мм |
- Ціна: 2 804 ₴



