




Стіл комп'ютерний"СКМ-1"
фабрика "Алекса-СМ",м.Дніпро
Стіл комп'ютерний "СКМ-1" - чудове рішення для організації комфортного робочого місця! Різноманітність колірної гами дозволяє вибрати стіл під основний інтер'єр кімнати. Опція комбінації відтінків робить ваш вибір ще більш індивідуальним.Підкреслений мінімалізм дизайну столу гармонійно поєднується з будь-яким інтер'єром і виражається в його деталях: відкритій конструкції, нейтральних і універсальних кольорах, прямих лініях без декору, а також натуральній текстурі під дерево.
Стіл володіє компактними розмірами, тому розміститися навіть в малогабаритних кімнатах, при цьому він відрізняється високою зручністю у використанні.Тут передбачена висувна поличка під клавіатуру на роликових напрямних,підставка під системний блок на дві відкриті полиці різних розмірів і надбудова для монітора, надаючи весь необхідний простір для комфортної роботи з сучасним комп'ютером і необхідної периферією.
Габаритні розміри: ширина ― 850 мм; висота ― 750 мм; глибина ― 600 мм.
Стіл комплектується висувною полицею для клавіатури, надставкою під монітор і підставкою під системний блок
Матеріали: Корпус та фасади: ЛДСП 16 мм
Можливо замовити в дзеркальному виконанні (опція)
Варіанти кольорів ДСП
Колір ДСП: Антрацит, Білий, Бетон темний, Венге магія, Діамант, Дуб вінтаж Оксид, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий, Дуб крафт сірий,Дуб ліворно, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб сонома трюфель, Дуб шамоні світлий, Індастріал, Кашемір, Горіх лісовий, Сіра мишка (519), Сосна натті.
Можлива комбінація кольорів ДСП (як на фото) (опція)
Увага! Кольори ДСП в каталозі відрізняються від оригіналу, так як Поліграфія не передає текстуру і відтінок матеріалу.
| Антрацит | Білий | Бетон темний | Венге магія | Діамант |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Вінтаж Оксид | Дуб крафт білий | Дуб крафт золотий | Дуб крафт сірий | Дуб ліворно |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб молочний | Дуб сонома | Дуб сонома трюфель | Дуб шамоні світлий | Індастріал |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кашемір | Горіх лісовий | Сіра мишка (519) | Сосна натті | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
У виробі корпусні частина виконується тільки в одному кольорі ДСП,іншого кольору можуть бути тільки фасади.
Якщо потрібні будь-які деталі іншого кольору, тоді вони приймаються окремим замовленням, тому що для виробника це два різних замовлення з різними номерами.
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алекса |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Ні |
- Ціна: 2 493 ₴




















