




Стіл комп'ютерний "Сон"
фабрика "Алекса-СМ",м.Дніпро
Стіл комп'ютерний "Сон" - чудова інвестиція в стиль і комфорт як навчального, так і робочого процесу! Дана модель пропонується в 19 різних відтінках, дозволяючи вам з легкістю підібрати оптимальний варіант. для інтер'єру і під Ваш смак.Опція комбінації відтінків робить ваш вибір ще більш індивідуальним. Лаконічний дизайн столу прекрасно підійде для приміщення будь-яких стилів.Це забезпечується за рахунок прямих ліній, універсальних і натуральних відтінків, лаконічних форм без декору, а також натуральній текстурі під дерево. Квадратні ручки підкреслюють елегантний образ всього столу.
Компактні розміри столу дають можливість розмістити його навіть в невеликих кімнатах. При цьому даний стіл-функціональне рішення для більш продуктивного і комфортного навчання або роботи! Стіл складається з прямокутної стільниці, тумби і висувної полиці для клавіатури під нею. Тумба під стільницею складається з трьох висувних ящиків на телескопічних напрямних повного висунення.Стіл можна використовувати як для роботи з ноутбуком так само і для стаціонарного комп'ютера. Можливо дзеркальне виготовлення.Колір ручок можна вибрати: алюміній або чорний.
Габаритні розміри: ширина — 1100 мм; висота ― 750 мм; глибина ― 550 мм.
Стіл комплектується висувною полицею для клавіатури
Матеріали: Корпус та фасади: ЛДСП 16 мм
Ручки: пластик, колір на вибір: алюміній або чорний (за замовчуванням - алюміній) , Напрямні: телескопичні (за замовчуванням) (Опція: телескопічні напрямні; варіант Люкс (телескоп + петлі з дотягом), Крайка 0,5 мм)
Можливо замовити в дзеркальному виконанні (опція)
Варіанти кольорів ДСП
Колір ДСП: Антрацит, Білий, Бетон темний, Венге магія, Діамант, Дуб вінтаж Оксид, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий, Дуб крафт сірий,Дуб ліворно, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб сонома трюфель, Дуб шамоні світлий, Індастріал, Кашемір, Горіх лісовий, Сіра мишка (519), Сосна натті.
Можлива комбінація кольорів ДСП (як на фото) (опція)
Увага! Кольори ДСП в каталозі відрізняються від оригіналу, так як Поліграфія не передає текстуру і відтінок матеріалу.
| Антрацит | Білий | Бетон темний | Венге магія | Діамант |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Вінтаж Оксид | Дуб крафт білий | Дуб крафт золотий | Дуб крафт сірий | Дуб ліворно |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб молочний | Дуб сонома | Дуб сонома трюфель | Дуб шамоні світлий | Індастріал |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кашемір | Горіх лісовий | Сіра мишка (519) | Сосна натті | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
У виробі корпусні частина виконується тільки в одному кольорі ДСП,іншого кольору можуть бути тільки фасади.
Якщо потрібні будь-які деталі іншого кольору, тоді вони приймаються окремим замовленням, тому що для виробника це два різних замовлення з різними номерами.
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алекса |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Ні |
- Ціна: 3 550 ₴























