




Стіл комп'ютерний "СКП-2"
фабрика "Алекса-СМ",м.Дніпро
Стіл комп'ютерний "СКП-2" - прекрасна альтернатива громіздким столам, в якій можна розмістити книги та інші необхідні предмети! Різноманітність колірної гами, в якій виготовляється стіл, дозволить вам легко підібрати оптимальний варіант для поєднання з інтер'єром кімнати та іншими меблями. Опція комбінації відтінків робить ваш вибір ще більш індивідуальним.Стриманий дизайн столу з прямими лініями і універсальними деревними кольорами, а також подовженими ручками виглядає свіжо і елегантно.У дизайні виробу немає нічого зайвого, тому стіл органічно впишеться в будь-який інтер'єр і займе в ньому гідне місце.
Компактний стіл не займе багато місця, при цьому забезпечить комфортну робочу атмосферу.Розмістити всі необхідні атрибути для навчання / роботи можна в одному висувному ящику на телескопічних напрямних повного висунення і одному закритому відділенні з полицею всередині. У закритих відсіках можна зберігати документи, канцелярію, особисті речі. Також є підставка для клавіатури і системного блоку з відкритою полицею і хромованими трубами.Можливо дзеркальне виготовлення.Колір ручок можна вибрати: алюміній або чорний.
Габаритні розміри: ширина ― 1200 мм; висота ― 750 мм; глибина ― 570 мм.
Стіл комплектується висувною полицею для клавіатури і підставкою під системний блок
Матеріали: Корпус та фасади: ЛДСП 16 мм, хром
Ручки: пластик, колір на вибір: алюміній або чорний (за замовчуванням - алюміній) , Напрямні: телескопичні (за замовчуванням) (Опція: телескопічні напрямні; варіант Люкс (телескоп + петлі з дотягом), Крайка 0,5 мм)
Можливо замовити в дзеркальному виконанні (опція)
Варіанти кольорів ДСП
Колір ДСП: Антрацит, Білий, Бетон темний, Венге магія, Діамант, Дуб вінтаж Оксид, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий, Дуб крафт сірий,Дуб ліворно, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб сонома трюфель, Дуб шамоні світлий, Індастріал, Кашемір, Горіх лісовий, Сіра мишка (519), Сосна натті.
Можлива комбінація кольорів ДСП (як на фото) (опція)
Увага! Кольори ДСП в каталозі відрізняються від оригіналу, так як Поліграфія не передає текстуру і відтінок матеріалу.
| Антрацит | Білий | Бетон темний | Венге магія | Діамант |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Вінтаж Оксид | Дуб крафт білий | Дуб крафт золотий | Дуб крафт сірий | Дуб ліворно |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб молочний | Дуб сонома | Дуб сонома трюфель | Дуб шамоні світлий | Індастріал |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кашемір | Горіх лісовий | Сіра мишка (519) | Сосна натті | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
У виробі корпусні частина виконується тільки в одному кольорі ДСП,іншого кольору можуть бути тільки фасади.
Якщо потрібні будь-які деталі іншого кольору, тоді вони приймаються окремим замовленням, тому що для виробника це два різних замовлення з різними номерами.
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алекса |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Ні |
- Ціна: 3 808 ₴





















