


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл комп'ютерний "C5"
фабрика "Альфа-мебель", г. Славянск
Стіл комп'ютерний "С5" допоможе розв'язати проблему ергономічного розподілу простору, надавши цим максимальні зручності та комфорт для роботи на ПК. Комп'ютерний стіл "С5" прекрасно підійде як для домашнього використання, так і для офісного. Він має весь необхідний функціонал, який забезпечить максимально комфортну роботу.
Стіл має спеціальну полицю для системного блока. Є спеціальні полички під диски. Наявність місткої тумбочки з трьома шухлядами для речей. Полиця під клавіатуру на телескопічних напрямних. Ця модель комп'ютерного стола виготовлена з міцного ДСП у характерному сучасному стилі.
Габаритні розміри: ширина — 1200 мм; висота — 1295 мм; глибина — 700 мм.
Матеріал - Корпус — ламінована ДСП, Фасад — ламінована ДСП.
Кольори, доступні до замовлення:
Кольори ДСП: венге магія,вільха, яблуня
| Венге магія | Вільха | Яблуня |
![]() |
![]() |
![]() |
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в нашого менеджера.
Можлива безплатна доставка до будинку.
Замовляйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Альфа-меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 1295 мм |
- Ціна: 2 996 ₴





