




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0978209371 Viber (Telegram) 0504733836
Стіл комп'ютерний "Одіссей"
фабрика "Пехотін", м. Запоріжжя.
Стіл комп'ютерний "Одіссей" - компактна модель лінійного столу, обладнаного таким чином, щоб робота приносила задоволення.Такий стіл гармонійно впишеться практично в будь-який інтер'єр, а його чіткі та лаконічні форми не будуть відволікати увагу від робочого процесу.
Він укомплектований всім необхідним: містка тумба з трьома висувними ящиками,відділення для системного блоку, поличка під клавіатуру.Також є безліч додаткових полиць для аксесуарів.
Габаритні розміри: ширина ― 1300 мм; висота ― 750 (1160) мм; глибина ― 600 мм
Матеріал - ЛДСП 16мм.,Кромка - ПВХ 0,45 мм.,Напрямні - Роликові
Вага: 54 кг.+/-5%
Варіанти кольорів:
Колір ДСП: Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Дуб сонома, Дуб тахо, Крафт,Лісовий горіх, Горіх, Трюфель
| Антрацит | Бетон | Білий | Венге |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Дуб тахо | Крафт | Лісовий горіх |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Горіх | Трюфель | ||
![]() |
![]() |
||
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!

Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 54 кг |
| Висота | 1160 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 4 716 ₴
















