




Табурет Т-8"
фабрика "Компаніт", м. Запоріжжя.
Табурет Т-8" - це широкий табурет, який зробить кухню по-справжньому затишною! Завдяки величезній різноманітності кольорів і кольорових аплікацій Ви можете підібрати ту модель табурета, яка підходить саме Вам! Сидіння м'які і можуть бути виконані в різних кольорах з шкірозамінника або тканини.
Надійний і міцний ламінований ДСП - матеріал, який витримає будь-які навантаження, а АБС крайка товщиною 2 мм, захищає торець табурета від дрібних ушкоджень. За таким табуретом завжди приємно випити чашечку чаю в колі близьких або веселій компанії гостей!
Габаритні розміри: ширина ― 1000 мм; висота ― 430 мм; глибина ― 330 мм
Сидіння торцовано кромкою АБС-2мм.
Розмір упаковки "Т-8" 1006х333х80 мм.
Вага ― 11,87 кг.+/-5%
Матеріал - ламінована ДСП,Оббивний матеріал сидіння: тканина або шкірозамінник
Колірні аплікації ніжок: колір накладки є основним.
Варіанти кольорів:
Колір ДСП: Бук, Венге темний, Дуб сонома, німфея альба, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб крафт Золотий, Ательє світлий
| Бук | Венге темний | Дуб сонома | Німфея альба |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Вільха | Горіх екко | Яблуня | Дуб крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Ательє світлий | |||
![]() |
|||
Варіанти оббивної тканини сидушки
Колір оббивного матеріалу: Бордо, Бостон Браун, Бостон Gold, Бостон Grey, Бостон Chocolate, Бронза, Рудий, Сірий, Слонова кістка, Торонто Браун, Балатон 96, Шотландія Браун
| Шкірзам | |||
| Бордо | Бронза | Рудий | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Шкірзам | |||
| Сірий | Слонова кістка | ||
![]() |
![]() |
||
| Тканина | |||
| Бостон Brown | Бостон Gold | Бостон Grey | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Торонто Brown | Бостон Chocolate | Балатон 96 | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Шотландія Браун | |||
![]() |
|||
Варіанти колірних аплікацій ніжок
Колір аплікації: Яблуня на вільсі, Бук на темному горісі,Венге світлий на венге темному, Дуб сонома на горісі,німфея альба, Вільха на яблуні.Темний горіх на вільсі.
| Яблуня на вільсі | Бук на темному горісі | Венге світлий на венге темному | Дуб сонома на горісі |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Німфея альба | Вільха на яблуні | Темний горіх на вільсі | |
![]() |
![]() |
![]() |

Відеоінструкція по збірці виробу
Інші товари фабрики Компаніт:
| Столи Письмові | Столи Комп'ютерні | Столи офісні |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Тумби для взуття | Дзеркала | Вішалки |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кухонні столи | Табурети | Кухонні куточки |
![]() |
![]() |
![]() |
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | табурет |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.87 кг |
| Висота табуретки | 430 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бук |
| Колір оббивки | Бордо |
- Ціна: від 1 531 ₴





















































