




Надставка на стіл "NS-2"
фабрика "Loft Design"; Україна, м.Дніпро
Надставка на стіл "NS-2" буде гідно оцінена любителями стильних речей, які організують порядок на столі! Надставка представлена в двох чудових відтінках, які створять неповторний затишок в кімнаті. А мінімалістичний дизайн надставки відмінно гармонує з будь-яким сучасним стилем інтер'єру, особливо добре вона буде виглядати в стилі лофт, модерн.
Це справжній трансформер, настроюється під потреби і побажання користувача. Надставка складається з двох однакових деталей, які можна скласти один на одного, а також використовувати окремо. Ширину надставки в складеному вигляді можна звужувати або розширювати за бажанням або в залежності від кількості предметів на ній. Ви зможете скласти на неї всі блокноти та зошити в кінці робочого дня. У надставки є відділення для великих журналів або книг, а також невисокі широкі ніші для зошитів та інших предметів. На верхніх ярусах можна розташувати елементи декору, квітковий горщик або пенал для канцелярії. Саму надставку можна поставити у вільний кут столу, де вона не буде заважати.
Габаритні розміри: довжина ― 385-690 мм; висота ― 360 мм; глибина ― 180 мм.
Матеріал - Ламінована ДСП товщиною 16 мм
Вага: 3 кг
Колір надставки
Надставка виконана в двох варіантах кольорів:
1. колір корпусу та фасадів "Білий";
2. колір корпусу та фасадів "Антрацит".
| Комбінація 1 | Комбінація 2 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Білий | Антрацит |
![]() |
![]() |

Інструкцію по збірці надставки дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість відкритих полиць | 5 шт. |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 690 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Висота | 360 мм |
| Вага | 3 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | надбудова для столу |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
- Ціна: 1 190 ₴





