


Надставка на стіл "NS-3"
фабрика "Loft Design"; Україна, м.Дніпро
Надставка на стіл "NS-3" - повноцінна альтернатива настінної полиці для організації вашого робочого місця. Надставка представлена в двох варіантах кольорів, тому ви неодмінно підберете кращий варіант під Ваш стіл і інтер'єр. Завдяки своїм відтінкам і цікавої конструкції це витончена стильна річ, яка підкреслить ваш нестандартний підхід до оформлення робочого простору.
Надставка має відкриту конструкцію і складається з 4 полиць.Ви зможете скласти в неї всі блокноти і зошити в кінці робочого дня. На нижніх ярусах можуть поміститися робочі приналежності, книги або візитки з кульковими ручками. На верхніх ярусах можна розташувати елементи декору, квітковий горщик або пенал для канцелярії. Саму підставку можна поставити у вільний кут столу, де вона не буде заважати.
Габаритні розміри: довжина ―450 мм; висота ― 488 мм; глибина ― 200 мм.
Матеріал - Ламінована ДСП товщиною 16 мм.
Вага:20 кг.
Колір надставки
Надставка виконана в двох варіантах кольорів:
1. колір корпусу та фасадів "Білий";
2. колір корпусу та фасадів "Антрацит".
| Комбінація 1 | Комбінація 2 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Білий | Антрацит |
![]() |
![]() |

Інструкцію по збірці надставки дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Кількість відкритих полиць | 4 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 450 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота | 488 мм |
| Вага | 20 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Вбудований стелаж | Ні |
- Ціна: 1 990 ₴



