



Надставка на стіл "NS-4"
фабрика "Loft Design"; Україна, м.Дніпро
Надставка на стіл "NS-4" відмінно підійде для людей, які цінують на своєму робочому просторі красу і порядок! Надставка представлена в двох відтінках: білий і антрацит, які ідеально гармонують з будь-якими інтер'єрами. Завдяки колірному рішенню, прямим лініям і відкритій конструкції ця надставка підкреслить ваш нестандартний підхід до оформлення робочого простору.
Це справжня знахідка і повноцінна альтернатива полицям, зручна у використанні як для роботи, так і для навчання.Надставка складається з 2-х частин, тим самим надставка може змінювати ширину під ваші уподобання.У надставки є 5 відкритих відділень для необхідних дрібних предметів, елементів декору, зошитів або книг. Саму підставку можна поставити у вільний кут столу, де вона не буде заважати.
Габаритні розміри: довжина ― 780 мм; висота ― 420 мм; глибина ― 200 мм.
Матеріал - Ламінована ДСП товщиною 16 мм.
Колір надставки
Надставка виконана в двох варіантах кольорів:
1. колір корпусу та фасадів "Білий";
2. колір корпусу та фасадів "Антрацит".
| Комбінація 1 | Комбінація 2 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Білий | Антрацит |
![]() |
![]() |

Інструкцію по збірці надставки дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість відкритих полиць | 5 шт. |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 780 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота | 420 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
- Ціна: 1 390 ₴



