




Надставка на стіл "NS-9"
фабрика "Loft Design"; Україна, м.Дніпро
Надставка на стіл "NS-9" - справжня знахідка для любителів організації та прикраси свого робочого столу.Кольорове рішення надставки-легкий білосніжний відтінок і темний Антрацитовий відтінок. Універсальні виразні кольори, прямі лінії, відкрита конструкція дозволять вписати цю надставку в будь-які інтер'єри.
Надставка з декількома відділеннями стане альтернативою настінним полицям і кращим рішенням для наведення порядку як в роботі, так і навчанні! Вона має кілька відділень для зберігання вашого робочого приладдя або декоративних предметів. На верхніх ярусах можна розташувати елементи декору, квітковий горщик або пенал для канцелярії. Саму підставку можна поставити у вільний кут столу, де вона не буде заважати.
Габаритні розміри: довжина ― 620 мм; висота ― 340 мм; глибина ― 240 мм.
Матеріал - Ламінована ДСП товщиною 16 мм.
Колір надставки
Надставка виконана в двох варіантах кольорів:
1. колір корпусу та фасадів "Білий";
2. колір корпусу та фасадів "Антрацит".
| Комбінація 1 | Комбінація 2 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Білий | Антрацит |
![]() |
![]() |

Інструкцію по збірці надставки дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Тип меблів | надбудова для столу |
| Кількість ярусів (полиць) | 6 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 340 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір | Фото |
- Ціна: 2 590 ₴




