

Стіл для переговорів "Q-200"
фабрика "Loft Design"; Україна, м.Дніпро
Стіл для переговорів "Q-200" стане кращим доповненням для переговорних кімнат, конференц-залів, а також офісів, де виникає необхідність зустрічатися з колегами або партнерами.Стіл виконаний в п'яти варіантах кольорів, які імітують структуру натурального дерева.Столик має стильну ергономічну конструкцію, що особливо актуально для інтер'єрів в стилі лофт.
Стіл для переговорів Q-200 має класичну прямокутну форму. Стіл вміщає до 8-ми чоловік.Стільниця столу виготовлена з здвоєного ламінованого ДСП товщиною 36 мм, Виробник додав опори в центрі столу для забезпечення повної стійкості.Є міцний металевий каркас, ніжки регульовані.
Габаритні розміри: довжина ― 2000 мм; висота ― 752 мм; глибина ― 1000 мм
Розміри столу і форму металевого каркасу можна змінити за бажанням клієнта
Матеріал - Ламінована ДСП 36 мм, метал, Регульовані ніжки
Вага: 67,5 кг.
Колір столу
Стіл виконаний в п'яти варіантах кольорів:
1. колір корпусу та фасадів "Дуб Борас Світлий";
2. колір корпусу та фасадів "Горіх Модена";
3. колір корпусу та фасадів "Дуб Палена";
4. колір корпусу та фасадів "Венге Луїзіана";
5.колір корпусу та фасадів "Дуб крафт золотий".
| Комбінація 1 | Комбінація 2 | Комбінація 3 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Дуб Борас Світлий | Горіх Модена | Дуб Палена |
![]() |
![]() |
![]() |
| Комбінація 4 | Комбінація 5 | |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів | |
| Венге Луїзіана | Дуб крафт золотий | |
![]() |
![]() |

Інструкцію по збірці столу дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для переговорів |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | стіл для переговорів |
| Регулювання висоти | Так |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2000 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Висота | 752 мм |
| Вага | 67.5 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 36 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх Модена |
| Вбудований стелаж | Ні |
- Ціна: 14 490 ₴







