

Стіл для переговорів "D-2000"
фабрика "Loft Design"; Україна, м.Дніпро
Стіл для переговорів "D-2000" -стильний акуратний столик, який стане незамінним помічником під час довгих переговорів або нарад! Колір столу можна вибрати виходячи з п'яти натуральних відтінків, які привнесуть затишок в офіс, переговорну кімнату або конференц-зал.Круглий стіл для переговорів D-2000 від компанії Loft Design прекрасно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр, особливо цікаво виглядає його форма ніжок.
Кругла форма столу розташовує до більш близького і взаємоповажного ставлення між людьми, так як всі знаходяться в рівних позиціях.Стіл вміщує до 10-ти чоловік. Стіл D-2000 комплектується регульованими ніжками, для того щоб можна було виставити його на нерівній підлозі.
Габаритні розміри: довжина ― 2000 мм; висота ― 755 мм; глибина ― 2000 мм.
Розміри столу і форму металевого каркаса можна змінити за бажанням клієнта
Матеріал - ламінована ДСП 32 мм, метал, Регульовані ніжки
Вага: 89,5 кг.
Колір столу
Стіл виконаний в п'яти варіантах кольорів:
1. колір корпусу та фасадів "Дуб Борас Світлий";
2. колір корпусу та фасадів "Горіх Модена";
3. колір корпусу та фасадів "Дуб Палена";
4. колір корпусу та фасадів "Венге Луїзіана";
5. колір корпусу та фасадів "Дуб крафт золотий".
| Комбінація 1 | Комбінація 2 | Комбінація 3 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Дуб Борас Світлий | Горіх Модена | Дуб Палена |
![]() |
![]() |
![]() |
| Комбінація 4 | Комбінація 5 | |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів | |
| Венге Луїзіана | Дуб крафт золотий | |
![]() |
![]() |

Інструкцію по збірці столу дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для переговорів |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип меблів | стіл для переговорів |
| Регулювання висоти | Так |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2000 мм |
| Глибина | 2000 мм |
| Висота | 755 мм |
| Вага | 89.5 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір | Горіх Модена |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Ні |
- Ціна: 21 900 ₴







