



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0978209371 Viber (Telegram) 0504733836
Стіл комп'ютерний "СКМ-6"
фабрика "Компаніт", м. Запоріжжя.
Стіл комп'ютерний "СКМ-6" – це відмінний подарунок для будь-якого користувача комп'ютерної техніки. Від любителя, типу школяра,до студента, пенсіонера або домогосподарки. Дворівневі ніші над столом і висувна полиця для клавіатури і миші дозволяють тримати під рукою потрібні матеріали, документи, довідкову та іншу потрібну для роботи літературу.
Габаритні розміри: ширина ― 1000 мм; висота ― 1442 мм (756 мм.+686 мм); глибина ― 598 мм
Розмір упаковки "СКМ-6" 1010х595х135 мм.
Вага: 38 кг.+/-5%
Матеріал - ламінована ДСП
Варіанти кольорів:
Колір ДСП: Бук, Венге темний, Дуб сонома, німфея альба, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб крафт Золотий, Ательє світлий
| Бук | Венге темний | Дуб сонома | Німфея альба |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Вільха | Горіх екко | Яблуня | Дуб крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Ательє світлий | |||
![]() |
|||

Відеоінструкція по збірці виробу
Інші товари фабрики Компаніт:
| Столи Письмові | Столи Комп'ютерні | Столи офісні |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Тумби для взуття | Дзеркала | Вішалки |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кухонні столи | Табурети | Кухонні куточки |
![]() |
![]() |
![]() |
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Яблуня |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 1442 мм |
| Глибина | 598 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розрахункова вартість доставки | 134 грн. |
| Колір (відтінок) меблів | Бук, Венге, Дуб крафт золотий, Дуб сонома, Німфея Альба, Вільха, Горіх екко, Яблуня |
- Ціна: від 3 772 ₴





























