
Стіл для переговорів "V-240"
фабрика "Loft Design"; Україна, м.Дніпро
Стіл для переговорів "V-240"- сучасний образ офісних меблів, який є не просто великим і нудним, а стильним і привартаючим до себе особливу увагу. Колірна гамма досить велика, що дозволить підібрати забарвлення під Ваш інтер'єр.Стіл V-240 поєднує в собі сучасний дизайн стилю лофт, оригінальність форм і значний розмір, за ним з комфортом розміститися до 8-ми чоловік.
. Такий сучасний стіл стане центральною фігурою будь-якого конференц-залу, кабінету керівника, учительської, робочого кабінету або кімнати переговорів.Конструкція столу складається з опор, з'єднаних перегородкою з ДСП знизу, прямокутної стільниці зі скругленими кутами і двох вбудованих розеток (опція)..Опори виготовлені з металевих труб 60 х 15 мм.Перегородка і опори столу спроектовані таким чином, щоб кожен комфортно відчував себе сидячи за столом. В основі встановлені регульовані ніжки. Вони дозволять компенсувати всі нерівності поверхні, а також захистять від виникнення подряпин і потертостей на поверхні підлоги.
Габаритні розміри: довжина ― 2400 мм; висота ― 750 мм; глибина ― 1000 мм.
Стіл можна замовити як з вбудованими настільними розетками в стільниці, так і без них. (В стільницю можуть бути вмонтовані два настільних подовжувача розетки 2R + USB + Type-C.)
Комплектація столу |
|
| Без розеток | З розетками |
![]() |
![]() |
Ніжки регульовані
Матеріал - Ламінована ДСП 36 мм, металева труба товщиною 60x15 мм
Колір столу
Стіл виконаний в семи варіантах кольорів:
1. колір корпусу та фасадів "Дуб Борас Світлий";
2. колір корпусу та фасадів "Горіх Модена";
3. колір корпусу та фасадів "Дуб Палена";
4. колір корпусу та фасадів "Венге Луїзіана";
5. колір корпусу та фасадів "Білий";
6.колір корпусу та фасадів "Дуб крафт золотий";
7.колір корпусу та фасадів "Антрацит".
Стіл без розеток
| Комбінація 1 | Комбінація 2 | Комбінація 3 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Дуб Борас Світлий | Горіх Модена | Дуб Палена |
![]() |
![]() |
![]() |
| Комбінація 4 | Комбінація 5 | Комбінація 6 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Венге Луїзіана | Білий | Дуб крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
| Комбінація 7 | ||
| Колір корпусу та фасадів | ||
| Антрацит | ||
![]() |
Стіл з розетками
| Комбінація 1 | Комбінація 2 | Комбінація 3 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Дуб Борас Світлий | Горіх Модена | Дуб Палена |
![]() |
![]() |
![]() |
| Комбінація 4 | Комбінація 5 | Комбінація 6 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Венге Луїзіана | Білий | Дуб крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
| Комбінація 7 | ||
| Колір корпусу та фасадів | ||
| Антрацит | ||
![]() |

Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для переговорів |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | стіл для переговорів |
| Регулювання висоти | Так |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2400 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 36 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Комплектація | З розетками |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Ні |
- Ціна: 20 990 ₴
















