




Ліжко розкладне JLOZ_80 160+матрац+подушки
Модульна система Індіана, фабрика "БРВ", Україна
Ліжко розкладне JLOZ_80 160 + матрац + подушки "Індіана" - це зручне розкладне ліжко в стильному дизайні,яке виконане з екологічно чистих матеріалів, що імітують постаріле відполіроване дерево. Випускається модель в світлих і темному кольорах на вибір Замовника.
Конструкція складається з цільного корпусу – спинки і боковин, нижньої висувної секції. Ліжко комплектується матрацом, трьома подушками, двома валиками-підголівниками і контейнером для постільних речей.Модель розкладається в двоспальне ліжко за допомогою механізму трансформації «тахта». Для цього необхідно висунути нижню частину за мідні ручки-кільця і розкласти на неї частину високого матраца, який в складеному вигляді служить для ліжка сидінням.
Габаритні розміри в складеному вигляді: довжина-2020 мм; висота - 600 мм; глибина ― 790 мм.
Габаритні розміри в розкладеному вигляді: довжина-2020 мм; висота - 600 мм; глибина ― 1500 мм.
Спальне місце (в складеному вигляді): 195 x 79см.
Спальне місце (в розкладеному вигляді): 195x150 см.
Ліжко комплектується складним матрацом на дерев'яній рамі, трьома маленькими подушками і двома м'якими підлокітниками.
| Складаний матрац ліжка | Ліжко розкладається в двоспальне ліжко | Ліжко обладнане ящиком для постільної білизни |
![]() |
![]() |
![]() |
Механізм трансформації ліжка-тахтаСпальне місце виходить шляхом висування ящика для постільної білизни, на який кладеться друга частина матраца. |
||
![]() |
![]() |
![]() |
Корпус: ДСП, Фасад: ДСП з рамкою МДФ, Бильця: МДФ, обивка ліжка, подушок і підлокітників: тканина
Наповнення матраца: поролон, Ручки: металеві, Декор: металеві накладні куточки
Колір ліжка
Ліжко виконане в трьох варіантах кольорів:
1. колір корпусу та фасадів Сосна Арізонська (Каньйон);
2. колір корпусу та фасадів Дуб Шутер;
3. колір корпусу та фасадів Сосна Антична - знята з виробництва, розпродається.
| Комбінація 1 | Комбінація 2 | Комбінація 3 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Сосна Арізонська (Каньйон) | Дуб Шутер | Сосна антична |
![]() |
![]() |
![]() |
Три маленькі подушки і два м'яких підголівника (входять у вартість ліжка) |
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Фурнітура та декор, які використовуються |
![]() |
Підберіть комплект меблів Індіана та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Індіана" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
З цим ліжком зазвичай купують |
|---|
| Тумба приліжкова KOM2S Індіана |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Комплектація матрацом | Так |
| Виробник | BRW |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Комплектація ліжка | |
| Узніжжя | Ні |
| Підголів'я | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Ширина ліжка | 79 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 60 см |
| Розміри спального місця | |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сосна Аризонеская (Каньйон) |
| Узголів'я | True |
| Ізножье | False |
| Довжина ліжка | 202.0 |
- Ціна: 28 440 ₴





















