




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0978209371 Viber (Telegram) 0504733836
Комод 1Д4Ш
Модульна система Вектор,фабрика "Меблі-Сервіс", м. Львів
Комод " 1Д4Ш Вектор" не тільки має оригінальний дизайн, але і з легкістю допоможе вам з наведенням порядку в кімнаті! Комод представлений в комбінації дуб крафт золотий + сірий.Завдяки цікавому фрезеруванню, натуральним кольорам,цікавим вирізам замість ручок, а також текстурі дерева комод з легкістю впишеться в будь-які сучасні інтер'єри.
Широкий комод має досить містку комбіновану конструкцію і допоможе розмістити всі ваші речі. Він складається з одних дверей, за якими прихована палиця, двох відкритих полиць, а також чотирьох висувних шухляд.
Габаритні розміри:довжина ― 1702 мм; висота ― 920 мм; глибина ― 400 мм.
Корпус: ДСП, Фасади: МДФ
Колір комода
Комод виконаний в комбінованому кольорі дуб крафт золотий + сірий.
| Колір корпусу та фасадів |
| Дуб крафт золотий+сірий |
![]() |
Підберіть комплект меблів Вектор та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Вектор" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 170.2 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 92 см |
- Ціна: 6 676 ₴





