




Вітальня Вероніка
фабрика "БРВ", Україна
Вітальня "Вероніка" створить унікальний інтер'єр сучасності! Вітальня представлена в прекрасному контрастному поєднанні двох відтінків: деревного дуба рів'єри і білосніжною німфеї альби. Таке рішення наповнить кімнату теплом і затишком і подарує відчуття спокою й умиротворення..Прямі лінії,масивні фасади, подовжені ручки, а також чудовий фактурний колір надають всій вітальні особливої витонченості і елегантності.
Меблі виконана з якісної сировини – деревно-стружкової плити, що ламінує конфігурації, яка є безпечним для вашого здоров'я і здоров'я ваших близьких. Вітальня Вероніка порадує не тільки показниками зовнішнього вигляду, але і своїми функціональними можливостями. Вона складається з широкої тумби під телевізор з надставкою і практичного навісної шафи.Закриті ніші відмінно приховають від сторонніх очей документи і різні побутові дрібниці Стінка з продуманим наповненням, підійде для домашньої техніки, зберігання книг, сувенірів та посуду.
Комплект мебели для гостиной Вероника cостоит из следующих элементов:
1.тумба ТВ с надставкой RTV1D1K - 1 шт. (слева – закрытое отделение с полкой внутри, по центру – откидная дверь, справа – две ниши);
2.шкаф навесной SFW1D1K - 1 шт. (слева – дверь с открыванием вверх, внутри два отделения; справа – закрытое отделение с полкой внутри и две ниши; максимальная нагрузка на шкаф 20 кг).
Габаритные размеры: длина ― 2700 мм; высота ― 1900 мм; глубина ― 415 мм.
Продается только комплектом.
Корпус: ДСП ламинированная, Фасады: ДСП ламинированная
Цвет гостиной
Вітальня виконана в комбінованому кольорі дуб рів'єра+німфея альба.
| Колір корпусу і фасадів |
| Дуб рів'єра+німфея альба |
![]() |

Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Склад стінки | |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Навісна шафка | 1 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2700 мм |
| Глибина стінки | 415 мм |
| Висота стінки | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ламінована ДСП |
- Ціна: 8 428 ₴







