




Стіл комп'ютерний "Паралель"
фабрика "Пехотін", м. Запоріжжя.
Стіл комп'ютерний "Паралель" - стильний елемент інтер'єру, який допоможе організувати робоче місце дитини, підлітка і дорослого! Завдяки можливості широкого вибору кольору матеріалів ви зможете підібрати відмінний, підходящий варіант відтінку столу, який гармонійно впишеться у ваш інтер'єр. Любителі естетики меблів обов'язково оцінять прямі лінії, строгі форми, а також лаконічний мінімалістичний дизайн всього столу,який розведений ефектними колірними рішеннями.
Представлена модель – це, як зручні і функціональні меблі для офісу, так і ідеальний варіант для будинку.Практичний комп'ютерний стіл "Паралель" складається з полиці для клавіатури, висувного ящика на роликових напрямних,а також відкритого відділення для системного блоку. У даній моделі передбачена тумба з закритим відділенням з полицями для розміщення як особистих речей, так і книг, папок з паперами. У виробі присутня невелика надбудова з невеликих ніш.
Габаритні розміри: ширина ― 1180 мм; висота ― 750 (1000) мм; глибина ― 600 мм
Матеріал - ЛДСП 16мм.,Кромка - ПВХ 0,45мм. / ABS 2мм.,ДВП,Напрямні - Роликові
Вага: 46 кг.+/-5%
Варіанти кольорів:
Колір ДСП: Антрацит, Антрацит+білий, Бетон, Бетон + білий, Білий,Венге, Дуб сонома, Дуб сонома+Білий,Дуб сонома + Горіх,Дуб тахо, Дуб тахо + білий, Крафт, Лісовий Горіх,Горіх, Горіх + дуб сонома, Трюфель
| Антрацит | Антрацит+білий | Бетон | Бетон+білий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Білий | Венге | Дуб сонома | Дуб сонома+Білий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома+Горіх | Дуб тахо | Дуб тахо+Білий | Крафт |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Лісовий горіх | Горіх | Горіх+Дуб сонома | Трюфель |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!

Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 46 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1180 мм |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 3 406 ₴






















