




Стіл комп'ютерний Ліра
фабрика "Еверест", р. Запоріжжі.
Стіл комп'ютерний "Ліра" - це поєднання сучасного дизайну, практичності, ергономічності і раціональності. У вас є можливість вибрати один з трьох варіантів колірних рішень з приємною текстурою натурального дерева. Згладжені форми столу разом з колірним рішенням виглядають по-сучасному красиво і привабливо.
Завдяки великій площі робочої зони цей стіл можна використовувати і як письмовий.Дана модель оснащена невеликими поличками, підставкою для системного блоку і висувною полицею під клавіатуру/миша.Бічний пенал, який складається з тумби з трьома висувними ящиками і навісних полиць, дозволить вмістити дуже багато речей і зберегти порядок.
Ретельно продумане розташування поличок і ящиків робить робочий простір максимально зручним і функціональним.Завдяки заокругленим поверхонь стіл безпечний для використання як дитиною, так і підлітком.
Габаритні розміри: довжина ― 1250 мм; висота ― 1250 мм; глибина ― 600 мм
Зверніть увагу, що стіл продається тільки з лівої тумбою.
Корпус і фасади - ЛДСП.,Кромка ПВХ,Ручки: пластик, Напрямні: роликові
Колір стола
Стіл виконаний в трьох варіантах кольорів:1. колір корпусу і фасадів "венге темний";
2. колір корпусу і фасадів "дуб сонома";
3. колір корпусу і фасадів "венге темний+дуб молочний".
| Комбінація 1 | Комбінація 2 | Комбінація 3 |
| Колір корпусу і фасадів | Колір корпусу і фасадів | Колір корпусу і фасадів |
| Венге темний | Дуб сонома | Венге темний+дуб молочний |
![]() |
![]() |
![]() |
Інструкцію по збірці дивитися тут...
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1250 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 860 ₴









