




Шафа "ШГ-1 "
фабрика "Пехотін", м. Запоріжжя.
Шафа "ШГ-1 " - висока гардеробна шафа, який відмінно доповнить офісний простір, а також кабінети! Широкий вибір кольорів, в яких ви можете замовити шафу, допоможе підібрати оптимальний варіант для вас. Красиве забарвлення з натуральною фактурою дерева, прямі лінії і подовжені ручки підкреслюють стильний мінімалістичний дизайн шафи, який допоможе йому вписатися в будь-які інтер'єри.
Висока шафа володіє компактними розмірами і зможе розміститися навіть в невеликих просторах! Конструкція шафи передбачає відділення з висувною штангою для одягу і верхньою поличкою для головних уборів і шарфів,крім того, зверніть увагу, що ви можете скласти повноцінний комплект для офісу, адже в асортименті виробника велика різноманітність моделей шаф, пеналів, тумб і комп'ютерних столів.
Габаритні розміри: ширина ― 600 мм; висота ― 1895 мм; глибина ― 380 мм.
Матеріали - ДСП 16мм.,ДВП (ламіноване біле), Крайка - ПВХ 0,45мм.
Вага: 36,5 кг.+/-5% (1 пакування (ДxШxВ мм.): 1870x405x110 мм.)
Варіанти кольорів:
Колір ДСП: Антрацит, білий, бетон, венге, дуб сонома, дуб тахо, крафт,лісовий горіх, горіх, трюфель
| Антрацит | Білий | Бетон | Венге | Дуб сонома |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб тахо | Крафт | Лісовий горіх | Горіх | Трюфель |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!

Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа-гардероб |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип фасаду | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість внутрішніх полиць | 1 шт. |
| Наявність замку | Ні |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 60 см |
| Глибина шафи | 38 см |
| Висота шафи | 189.5 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність замка | Ні |
- Ціна: 3 453 ₴
















