

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для офісу |
| Тип перегородки | Стаціонарна |
| Тип кріплення перегородки | до стільниці |
| Матеріал виготовлення перегородки | ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перегородки | 1200 мм |
| Висота перегородки | 400 мм |
| Товщина перегородки | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1350 мм |
| Колір | Дуб Борас світлий |
- Ціна: 1 490 ₴

