




Надставка на стіл "NS-7"
фабрика "Loft Design"; Україна, м.Дніпро
Надставка на стіл "NS-7" - це стильна і практична підставка для будь-яких речей! Надставка виконана в двох відтінках: білий і Антрацит. Свіжі виразні кольори, прямі лінії і відкрита конструкція дозволяє поєднувати цю надставку з будь-яким інтер'єром, особливо добре вона поєднується зі стилем лофт.
Надставка NS-7 чудово підійде як для моноблоків або моніторів, так і для будь-яких речей, які завжди повинні бути під рукою! Подібні надставки використовуються для підняття екрану монітора на рівень ваших очей, в результаті чого ваша спина буде відчувати себе комфортно протягом тривалого часу, а з часом ваша постава стане краще! Під надставкою є місце під клавіатуру і мишу.
Габаритні розміри: довжина ― 540 мм; висота ― 140 мм; глибина ― 200 мм.
Матеріал - Ламінована ДСП товщиною 16 мм.
Вага:4 кг.
Колір надставки
Надставка виконана в двох варіантах кольорів:
1. колір корпусу та фасадів "Білий";
2. колір корпусу та фасадів "Антрацит".
| Комбінація 1 | Комбінація 2 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Білий | Антрацит |
![]() |
![]() |

Інструкцію по збірці надставки дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Тип меблів | надбудова для столу |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 140 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість рівнів | 3 шт. |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір | Фото |
- Ціна: 990 ₴






