




Надставка на стіл "NS-8"
фабрика "Loft Design"; Україна, м.Дніпро
Надставка на стіл "NS-8" - красиве і практичне рішення в стилі мінімалізм, яке неодмінно допоможе в роботі! Колірна палітра надставки-білий і Антрацит.Кольорове рішення в поєднанні з відкритою конструкцією і прямими лініями дозволять вписати цю надставку в будь-який інтер'єр.
Невелика надставка на стіл-найкраще рішення для наведення порядку в документах і книгах. Надставка складається з однієї відкритої полиці.У надставку легко можуть поміститися папки, книги або навіть декоративні елементи вашої робочої зони. Внизу надставки є наскрізний простір висотою 50 мм, через яке можна вивести Зарядні пристрої.
Габаритні розміри: довжина ― 300 мм; висота ― 300 мм; глибина ― 200 мм.
Матеріал - Ламінована ДСП товщиною 16 мм.
Колір надставки
Надставка виконана в двох варіантах кольорів:
1. колір корпусу та фасадів "Білий";
2. колір корпусу та фасадів "Антрацит".
| Комбінація 1 | Комбінація 2 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Білий | Антрацит |
![]() |
![]() |

Інструкцію по збірці надставки дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Тип меблів | надбудова для столу |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір | Фото |
- Ціна: 890 ₴





