




Шафа Спейс-2600
Модульна система "Спейс", фабрика "Світ меблів", Черкаська обл.
Шафа "Спейс-2000" - ідеальне рішення для тих, хто цінує простір, красу ліній і функціональність! Шафа може бути виконана в 3 різних кольорах корпусу (німфея альба, дуб Аппалачі, кашемір) і 7 фасаду (графіт, німфея альба, сіра мишка, дуб білий, дуб Аппалачі, тоффі, Кашемір), тому ви неодмінно підберете той варіант, який підходить саме вам.Завдяки стильним фасадам, декоративним ручкам і прямим лініям ця шафа з легкістю впишеться в будь-які сучасні інтер'єри.
Шестидверна шафа з кутовим модулем-закінченням дозволить оптимально використовувати простір кімнати і володіє максимальною місткістю. Конструкція шафи включає в себе три дводверних шафи-модуля-1 з 3 штангами для одягу і 9 полицями, а також кутове відкрите закінчення з шістьма полками.Всі варіанти фасадів можуть покриватися УФ-лаком і можуть доповнюватися дзеркалом, а також монтуються на петлі з дотягом.
Особливістю системи Спейс, з якої виконана шафа, є модульність: є можливість доповнення іншими елементами серії «Спейс».
Особливості системи:✔️ Плавне закриття дверей
✔️ Стильні ручки 60 мм та 100 мм
✔️ Можливість комбінування кольорів фасадів
Шафа "Спейс-2600" складається з (Базова комплектація):
1.модуль-1 Спейс (800х550 h-2400мм) Світ меблів- 3 шт.;
2. кутове закінчння з полицями Спейс Світ меблів (570х200 h-2400мм).
Габаритні розміри : довжина ― 2600 мм; висота ― 2400 мм; глибина ― 570 мм.
Конфігурація комплекту може бути змінена відповідно до ваших побажань. Доступні інші елементи з серії «Спейс» для створення ідеальної системи зберігання.
Корпус: ЛДСП,Фасади: ЛДСП з опційним покриттям (лак, дзеркало)
Фурнітура: петлі з дотягами на всіх дверцятах, декоративні ручки 600 мм (правий фасад) і 1000 мм (лівий фасад), система відкривання Push-To-Open для фасадів без ручок (для комодів 1Д, 2Д та дзеркальних фасадів)
Колір шафи
Кольори корпусу
Корпус ДСП: німфея альба, кашемір, дуб Аппалачі.
| Комбінація 1 | Комбінація 2 | Комбінація 3 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Німфея альба | Дуб аппалачі | Кашемір |
![]() |
![]() |
![]() |
Кольори фасадів
Фасади ДСП: графіт, німфея альба, сіра мишка, дуб білий, дуб аппалачі, тоффі, кашемір.
| Комбінація 1 | Комбінація 2 | Комбінація 3 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Графіт | Німфея альба | Сіра мишка |
![]() |
![]() |
![]() |
| Комбінація 4 | Комбінація 5 | Комбінація 6 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Дуб білий | Дуб аппалачі | Тоффі |
![]() |
![]() |
![]() |
| Комбінація 7 | ||
| Колір корпусу та фасадів | ||
| Кашемір | ||
![]() |
Модульна система "Спейс" складається з таких окремих елементів:
Створіть ідеальний простір для будь-якого приміщення!
Гнучка система для всієї квартири:✔ Вітальня – стильні стелажі та вітрини
✔ Спальня – зручні шафи для одягу
✔ Передпокій – практичні модулі з гачками
✔ Дитяча – безпечні та функціональні рішення
✔ Кабінет – організоване зберігання документів
✔ Гардеробна – відкриті системи зберігання
Чому варто обрати систему "Спейс"?
✅ Універсальність – підходить для будь-якої кімнати
✅ Гнучкість – сотні варіантів компонування
✅ Якість – надійні матеріали та фурнітура
✅ Стиль – 7 актуальних кольорових рішень
✅ Зручність – продумані системи зберігання
Всі елементи модульної системи продаються окремо.





Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 2600 мм |
| Висота | 2400 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний, Комбінований |
| Кількість стулок (дверей) | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 2600 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Висота шафи | 2400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 3 шт. |
| Полиця для білизни | 15 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
- Ціна: 23 355 ₴













