



Стіл комп'ютерний "СКМ-2"
фабрика "Алекса-СМ",м.Дніпро
Стіл комп'ютерний "СКМ-2" стане ідеальним вибором, якщо ви перебуваєте в пошуках стильного і функціонального робочого простору! Пропонується у великій різноманітності кольорів, тому у вас не виникне складності з підбором оптимального варіанту. Крім того, ви зможете замовити стіл не тільки в одному кольорі, але і в комбінації, як на головному фото товару. Підкреслений мінімалізм дизайну столу гармонійно поєднується з будь-яким інтер'єром і виражається в його деталях: нейтральних і універсальних кольорах, прямих лініях без декору, а також натуральній текстурі під дерево.
Даний стіл має зручні невеликі загальні розміри,що дозволяє його розмістити навіть в невеликій кімнаті, при цьому він надає також значну кількість корисного простору.Стіл складається з прямокутної стільниці, надбудови з двома відкритими полицями, висувної полиці під клавіатуру, а також закритої однодверної тумби, за якою прихована полиця.Є відкритий відсік під системний блок.Достатня глибина стільниці дозволить поставити монітор комп'ютера і залишиться достатньо простору для роботи з документами або виконання домашнього завдання.Можливо дзеркальне виготовлення.Колір ручок можна вибрати: алюміній або чорний.
Габаритні розміри: ширина ― 1100 мм; висота ― 750 мм; глибина ― 600 мм.
Стіл комплектується висувною полицею для клавіатури, надставкою під монітор і підставкою під системний блок
Матеріали: Корпус та фасади: ЛДСП 16 мм
Ручки: пластик, колір на вибір: алюміній або чорний (за замовчуванням - алюміній)
Можливо замовити в дзеркальному виконанні (опція)
Варіанти кольорів ДСП
Колір ДСП: Антрацит, Білий, Бетон темний, Венге магія, Діамант, Дуб вінтаж Оксид, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий, Дуб крафт сірий,Дуб ліворно, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб сонома трюфель, Дуб шамоні світлий, Індастріал, Кашемір, Горіх лісовий, Сіра мишка (519), Сосна натті.
Можлива комбінація кольорів ДСП (як на фото) (опція)
Увага! Кольори ДСП в каталозі відрізняються від оригіналу, так як Поліграфія не передає текстуру і відтінок матеріалу.
| Антрацит | Білий | Бетон темний | Венге магія | Діамант |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Вінтаж Оксид | Дуб крафт білий | Дуб крафт золотий | Дуб крафт сірий | Дуб ліворно |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб молочний | Дуб сонома | Дуб сонома трюфель | Дуб шамоні світлий | Індастріал |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кашемір | Горіх лісовий | Сіра мишка (519) | Сосна натті | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
У виробі корпусні частина виконується тільки в одному кольорі ДСП,іншого кольору можуть бути тільки фасади.
Якщо потрібні будь-які деталі іншого кольору, тоді вони приймаються окремим замовленням, тому що для виробника це два різних замовлення з різними номерами.
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алекса |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
- Ціна: 3 066 ₴




















