




Стіл комп'ютерний "Ліра"
фабрика "Алекса-СМ",м.Дніпро
Стіл комп'ютерний"Ліра" - унікальний виріб, який поєднує в собі красу виконання і комфорт у використанні! Для виготовлення столу фабрика використовувала 19 різних колірних рішень, як натуральних, так і сучасних. А опція вибору комбінованого відтінку зробить ваш вибір більш індивідуальним.Його згладжені форми, універсальні кольори, а також натуральна текстура під дерево виглядають по сучасному привабливо, що дозволить вписати цей стіл в будь-які інтер'єри.
Компактні розміри виробу дозволяють використовувати його для роботи з ноутбуком, стаціонарним комп'ютером навіть в малогабаритних кімнатах.Конструкція столу представлена фігурною ергономічною стільницею, надставкою з трьох відкритих полиць над нею.Для системного блоку передбачена полиця на ніжці столу. У комплекті є висувна панель під мишку і клавіатуру.Збоку від стільниці розташований невеликий пенал з двох відкритих полиць і трьох висувних ящиків на телескопічних напрямних повного висунення.Можливо дзеркальне виготовлення.Колір ручок можна вибрати: алюміній або чорний.
Габаритні розміри: ширина ― 1250 мм; висота ― 1250 мм; глибина ― 600 мм.
Стіл комплектується висувною полицею для клавіатури, надставкою під монітор і підставкою під системний блок
Матеріали: Корпус та фасади: ЛДСП 16 мм
Ручки: пластик, колір на вибір: алюміній або чорний (за замовчуванням - алюміній) , Напрямні: телескопичні (за замовчуванням) (Опція: телескопічні напрямні; варіант Люкс (телескоп + петлі з дотягом), Крайка 0,5 мм)
Можливо замовити в дзеркальному виконанні (опція)
Варіанти кольорів ДСП
Колір ДСП: Антрацит, Білий, Бетон темний, Венге магія, Діамант, Дуб вінтаж Оксид, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий, Дуб крафт сірий,Дуб ліворно, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб сонома трюфель, Дуб шамоні світлий, Індастріал, Кашемір, Горіх лісовий, Сіра мишка (519), Сосна натті.
Можлива комбінація кольорів ДСП (як на фото) (опція)
Увага! Кольори ДСП в каталозі відрізняються від оригіналу, так як Поліграфія не передає текстуру і відтінок матеріалу.
| Антрацит | Білий | Бетон темний | Венге магія | Діамант |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Вінтаж Оксид | Дуб крафт білий | Дуб крафт золотий | Дуб крафт сірий | Дуб ліворно |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб молочний | Дуб сонома | Дуб сонома трюфель | Дуб шамоні світлий | Індастріал |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кашемір | Горіх лісовий | Сіра мишка (519) | Сосна натті | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
У виробі корпусні частина виконується тільки в одному кольорі ДСП,іншого кольору можуть бути тільки фасади.
Якщо потрібні будь-які деталі іншого кольору, тоді вони приймаються окремим замовленням, тому що для виробника це два різних замовлення з різними номерами.
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алекса |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1250 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Так |
- Ціна: 4 720 ₴






















