




Стіл комп'ютерний "СКП-4"
фабрика "Алекса-СМ",м.Дніпро
Стіл комп'ютерний "СКП-4" додасть вашій роботі нового рівня організації! Стіл виконується в одному з 19 натуральних і сучасних відтінків, тому Ви з легкістю підберете потрібний відтінок під Ваш інтер'єр! Опція комбінації відтінків робить ваш вибір ще більш індивідуальним.Його продуманий дизайн забезпечує місця для навчання, роботи і творчості, створюючи комфортну атмосферу для досягнення нових висот.
Комп'ютерний стіл з мінімалістичним дизайном-відмінне рішення для офісу або робочої зони в будинку, якщо в пріоритет ставиться зручність і практичність.Стіл досить компактний, але місткий. Конструкція столу представлена прямокутною стільницею, а також бічною тумбою під нею. Тумба складається з одного висувного ящика на телескопічних напрямних повного висунення, а також закритого однодверного відділення з полицею всередині.Всередині вистачить місця для зберігання документів, канцелярії та особистих речей.Також є підставка під клавіатуру під стільницею.Можливо дзеркальне виготовлення.Колір ручок можна вибрати: алюміній або чорний.
Габаритні розміри: ширина ― 1200 мм; висота ― 750 мм; глибина ― 570 мм.
Стіл комплектується висувною полицею для клавіатури
Матеріали: Корпус та фасади: ЛДСП 16 мм
Ручки: пластик, колір на вибір: алюміній або чорний (за замовчуванням - алюміній) , Напрямні: телескопичні (за замовчуванням) (Опція: телескопічні напрямні; варіант Люкс (телескоп + петлі з дотягом), Крайка 0,5 мм)
Можливо замовити в дзеркальному виконанні (опція)
Варіанти кольорів ДСП
Колір ДСП: Антрацит, Білий, Бетон темний, Венге магія, Діамант, Дуб вінтаж Оксид, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий, Дуб крафт сірий,Дуб ліворно, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб сонома трюфель, Дуб шамоні світлий, Індастріал, Кашемір, Горіх лісовий, Сіра мишка (519), Сосна натті.
Можлива комбінація кольорів ДСП (як на фото) (опція)
Увага! Кольори ДСП в каталозі відрізняються від оригіналу, так як Поліграфія не передає текстуру і відтінок матеріалу.
| Антрацит | Білий | Бетон темний | Венге магія | Діамант |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Вінтаж Оксид | Дуб крафт білий | Дуб крафт золотий | Дуб крафт сірий | Дуб ліворно |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб молочний | Дуб сонома | Дуб сонома трюфель | Дуб шамоні світлий | Індастріал |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кашемір | Горіх лісовий | Сіра мишка (519) | Сосна натті | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
У виробі корпусні частина виконується тільки в одному кольорі ДСП,іншого кольору можуть бути тільки фасади.
Якщо потрібні будь-які деталі іншого кольору, тоді вони приймаються окремим замовленням, тому що для виробника це два різних замовлення з різними номерами.
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алекса |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Ні |
- Ціна: 3 585 ₴





















