




Cтіл комп'ютерний "Гімназист-2"
фабрика "Алекса-СМ",м.Дніпро
Стіл комп'ютерний "Гімназист-2" - не просто стіл, а повноцінна стінка для організації робочого простору! Завдяки широкій колірній гамі ви без зусиль підберете оптимальний варіант для поєднання з уже наявними меблями в кімнаті.Ви також можете вибрати найбільш підходящу комбінацію відтінків на свій розсуд.Прямі лінії і строгі форми столу з універсальними кольорами і натуральною текстурою під дерево роблять цей стіл представником мінімалізму, який ідеально поєднується з будь-яким інтер'єром.Не тільки естетика, але і практичність — ключові переваги цього виробу.
Завдяки своїй конструкції цей стіл поєднує в собі функції пенала:просторий стіл дозволяє розмістити комп'ютер та інші необхідні аксесуари, а пенал надає додаткове місце для зберігання книг і документів. Стіл представлений прямокутною стільницею.Під стільницею є висувна полиця для клавіатури і підставка під системний блок. Збоку є відкритий пенал з двома відкритими полицями, одним закритим відділенням з полицею всередині, а також трьома висувними ящиками з телескопічними напрямними повного висунення. Надставка представлена закритим дводверним відділенням, а також чотирма відкритими полицями.Можливо дзеркальне виготовлення.Колір ручок можна вибрати: алюміній або чорний.
Габаритні розміри: ширина ― 1250 мм; висота ― 1885 мм; глибина ― 550 мм.
Стіл комплектується висувною полицею для клавіатури та підставкою під системний блок
Матеріали: Корпус та фасади: ЛДСП 16 мм
Ручки: пластик, колір на вибір: алюміній або чорний (за замовчуванням - алюміній) , Напрямні: телескопичні (за замовчуванням) (Опція: телескопічні напрямні; варіант Люкс (телескоп + петлі з дотягом), Крайка 0,5 мм)
Можливо замовити в дзеркальному виконанні (опція)
Варіанти кольорів ДСП
Колір ДСП: Антрацит, Білий, Бетон темний, Венге магія, Діамант, Дуб вінтаж Оксид, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий, Дуб крафт сірий,Дуб ліворно, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб сонома трюфель, Дуб шамоні світлий, Індастріал, Кашемір, Горіх лісовий, Сіра мишка (519), Сосна натті.
Можлива комбінація кольорів ДСП (як на фото) (опція)
Увага! Кольори ДСП в каталозі відрізняються від оригіналу, так як Поліграфія не передає текстуру і відтінок матеріалу.
| Антрацит | Білий | Бетон темний | Венге магія | Діамант |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Вінтаж Оксид | Дуб крафт білий | Дуб крафт золотий | Дуб крафт сірий | Дуб ліворно |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб молочний | Дуб сонома | Дуб сонома трюфель | Дуб шамоні світлий | Індастріал |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кашемір | Горіх лісовий | Сіра мишка (519) | Сосна натті | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
У виробі корпусні частина виконується тільки в одному кольорі ДСП,іншого кольору можуть бути тільки фасади.
Якщо потрібні будь-які деталі іншого кольору, тоді вони приймаються окремим замовленням, тому що для виробника це два різних замовлення з різними номерами.
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алекса |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1250 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 1885 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Навісні полиці | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Навісна шафа | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Так |
- Ціна: 7 192 ₴




















