




Стіл комп'ютерний "Оскар з надбудовою"
фабрика "Алекса-СМ",м.Дніпро
Стіл комп'ютерний"Оскар з надбудовою" -чудове доповнення вашого будинку або офісу, яке забезпечує зручність і стиль в кожній деталі!Стіл пропонується в 19 найбільш популярних кольорах, тому у вас не виникне проблем з підбором інших меблів або поєднанням з уже наявної меблями в кімнаті.Є можливість комбінації кольорів, що дозволить створити дійсно неповторну і стильну модель столу.Дизайн столу максимально відповідає мінімалізму, що відмінно гармонує з будь-яким інтер'єром. Це виражається в його деталях: прямих лініях, подовжених ручках, натуральній текстурі під дерево, а також універсальних кольорах.
Письмовий стіл Оскар-компактна за розміром, але досить містка модель,куди ви можете складе книги, зошити, документи, або прикрасити одну-дві полички пам'ятними сувенірами або просто красивими штучками або іграшками.Стіл складається з прямокутної стільниці і двох тумб під нею. Одна тумба представлена трьома висувними ящиками на телескопічних напрямних і відкритою полицею, що дозволить розмістити все необхідне. Інша бічна тумба представлена нішею для системного блоку з відкритою полицею вгорі.Є також висувна поличка для клавіатури.Стіл має велику оригінальну надставку з відкритих полиць різного розміру, що дозволить вам розмістити там необхідні речі або документи. Можливо дзеркальне виготовлення.Колір ручок можна вибрати: алюміній або чорний.Можливе замовлення столика без гадбудови (опція)
Габаритні розміри: ширина ― 1300 мм; висота ― 1480 мм; глибина ― 600 мм.
Можливе замовлення комп'ютерного столу без надбудови
| Стіл комп'ютерний Оскар |
![]() |
Стіл комплектується висувною полицею для клавіатури і підставкою під системний блок
Матеріали: Корпус та фасади: ЛДСП 16 мм, Задня стінка: ДСП
Ручки: пластик, колір на вибір: алюміній або чорний (за замовчуванням - алюміній) , Напрямні: телескопичні (за замовчуванням) (Опція: телескопічні напрямні; варіант Люкс (телескоп + петлі з дотягом), Крайка 0,5 мм)
Можливо замовити в дзеркальному виконанні (опція)
Варіанти кольорів ДСП
Колір ДСП: Антрацит, Білий, Бетон темний, Венге магія, Діамант, Дуб вінтаж Оксид, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий, Дуб крафт сірий,Дуб ліворно, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб сонома трюфель, Дуб шамоні світлий, Індастріал, Кашемір, Горіх лісовий, Сіра мишка (519), Сосна натті.
Можлива комбінація кольорів ДСП (як на фото) (опція)
Увага! Кольори ДСП в каталозі відрізняються від оригіналу, так як Поліграфія не передає текстуру і відтінок матеріалу.
| Антрацит | Білий | Бетон темний | Венге магія | Діамант |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Вінтаж Оксид | Дуб крафт білий | Дуб крафт золотий | Дуб крафт сірий | Дуб ліворно |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб молочний | Дуб сонома | Дуб сонома трюфель | Дуб шамоні світлий | Індастріал |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кашемір | Горіх лісовий | Сіра мишка (519) | Сосна натті | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
У виробі корпусні частина виконується тільки в одному кольорі ДСП,іншого кольору можуть бути тільки фасади.
Якщо потрібні будь-які деталі іншого кольору, тоді вони приймаються окремим замовленням, тому що для виробника це два різних замовлення з різними номерами.
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алекса |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1480 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Навісні полиці | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
- Ціна: 5 720 ₴
























