



Стіл комп'ютерний"СКТ-3"
фабрика "Алекса-СМ",м.Дніпро
Стіл комп'ютерний "СКТ-3" - багатофункціональна ергономічна модель, яка займе гідне місце у вашій кімнаті! Широкий асортимент кольорів дозволить підібрати стіл, що ідеально підходить під існуючий інтер'єр.Опція комбінації кольорів робить ваш вибір більш індивідуальним. Цікава комбінована конструкція столу в стилі мінімалізм гармонійно поєднується з прямими лініями, відсутністю зайвого декору, а також універсальними природними кольорами, що дозволить його в будь-які інтер'єри.Це ідеальний варіант як для офісу, так і для домашнього кабінету, або ж буде доречний для використання школярами в якості робочого столу.
Ця модель компактна, але при цьому дуже містка і оснащена безліччю відділень для зберігання канцелярського приладдя, книг, зошитів, документів.Конструкція столу представлена прямокутною стільницею для роботи, під нею розташовані висувна полиця для клавіатури і підставка під системний блок з відкритою полицею. Поруч знаходитися тумба з трьох висувних ящиків на телескопічних напрямних повного висунення.Надставка столу представлена двома відкритими полицями на хромованою трубі, а також бічним орним відділенням.Можливо дзеркальне виготовлення.Колір ручок можна вибрати: алюміній або чорний.
Габаритні розміри: ширина ― 1240 мм; висота ― 1310 мм; глибина ― 570 мм.
Стіл комплектується висувною полицею для клавіатури та підставкою під системний блок
Матеріали: Корпус та фасади: ЛДСП 16 мм, хром
Ручки: пластик, колір на вибір: алюміній або чорний (за замовчуванням - алюміній) , Напрямні: телескопичні (за замовчуванням) (Опція: телескопічні напрямні; варіант Люкс (телескоп + петлі з дотягом), Крайка 0,5 мм)
Можливо замовити в дзеркальному виконанні (опція)
Варіанти кольорів ДСП
Колір ДСП: Антрацит, Білий, Бетон темний, Венге магія, Діамант, Дуб вінтаж Оксид, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий, Дуб крафт сірий,Дуб ліворно, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб сонома трюфель, Дуб шамоні світлий, Індастріал, Кашемір, Горіх лісовий, Сіра мишка (519), Сосна натті.
Можлива комбінація кольорів ДСП (як на фото) (опція)
Увага! Кольори ДСП в каталозі відрізняються від оригіналу, так як Поліграфія не передає текстуру і відтінок матеріалу.
| Антрацит | Білий | Бетон темний | Венге магія | Діамант |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Вінтаж Оксид | Дуб крафт білий | Дуб крафт золотий | Дуб крафт сірий | Дуб ліворно |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб молочний | Дуб сонома | Дуб сонома трюфель | Дуб шамоні світлий | Індастріал |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кашемір | Горіх лісовий | Сіра мишка (519) | Сосна натті | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
У виробі корпусні частина виконується тільки в одному кольорі ДСП,іншого кольору можуть бути тільки фасади.
Якщо потрібні будь-які деталі іншого кольору, тоді вони приймаються окремим замовленням, тому що для виробника це два різних замовлення з різними номерами.
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алекса |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1240 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Висота | 1310 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Навісні полиці | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
- Ціна: 5 163 ₴




















