

Табурет прямий
фабрика "Алекса-СМ",м.Дніпро
Табурет прямий стане вдалим доповненням столу будь-якої форми і дизайну! Можливість вибору кольору полегшить вам процес підбору. Є можливість комбінації кольорів, що робить можливим підбору індивідуального рішення.Завдяки прямим лініям, універсальним кольорам і натуральній текстурі під дерево цей табурет додасть стильний акцент до Вашого будинку!
Перевагою табурета є його легкість і мобільність. Завдяки компактним габаритам табурет не займе багато місця на кухні, при цьому відмінно впорається з роллю повноцінного посадкового місця. Високий прямий табурет з квадратним сидінням забезпечить достатній рівень комфорту.Табурет ідеально підійде для кухні, вітальні або навіть офісу, створюючи затишну атмосферу і підкреслюючи ваш стиль.Міцна конструкція з ЛДСП забезпечить довговічність використання.
Габаритні розміри: ширина ― 330 мм; висота ― 450 мм; глибина ― 330 мм.
Матеріали: Корпус та фасади: ЛДСП 16 мм
Варіанти кольорів ДСП
Колір ДСП: Антрацит, Білий, Бетон темний, Венге магія, Діамант, Дуб вінтаж Оксид, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий, Дуб крафт сірий,Дуб ліворно, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб сонома трюфель, Дуб шамоні світлий, Індастріал, Кашемір, Горіх лісовий, Сіра мишка (519), Сосна натті.
Можлива комбінація кольорів ДСП (як на фото) (опція)
Увага! Кольори ДСП в каталозі відрізняються від оригіналу, так як Поліграфія не передає текстуру і відтінок матеріалу.
| Антрацит | Білий | Бетон темний | Венге магія | Діамант |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Вінтаж Оксид | Дуб крафт білий | Дуб крафт золотий | Дуб крафт сірий | Дуб ліворно |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб молочний | Дуб сонома | Дуб сонома трюфель | Дуб шамоні світлий | Індастріал |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кашемір | Горіх лісовий | Сіра мишка (519) | Сосна натті | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
У виробі корпусні частина виконується тільки в одному кольорі ДСП,іншого кольору можуть бути тільки фасади.
Якщо потрібні будь-які деталі іншого кольору, тоді вони приймаються окремим замовленням, тому що для виробника це два різних замовлення з різними номерами.
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алекса |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип меблів | табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Основний оббивний матеріал | без оббивки |
- Ціна: 472 ₴




















