



Вітрина 1W Лорд
Модульна система Лорд, фабрика "Гербор", Україна
Вітрина 1W "Лорд" - це красива вітрина зі скляними дверима.Привертає увагу особлива стилістична задумка: англійська замковий стиль,оригінальні ручки, декоративні петлі і накладки з металу.Всі ці деталі красиво поєднуються в єдиному стилі під епоху середньовіччя.Ця вітрина для тих,хто віддає перевагу стилю і модний дизайн.Витримана в сосновому кольорі. Ручки і декоративні накладки на моделі - металеві. Дверцята відкриваються наліво або направо і має вітрини з прозорим склом.Конструкція складається з містких відділів. У них можна зберігати всі необхідні вам речі у складеному вигляді або виставляти подарункові комплекти, статуетки та інші сувеніри.
Габаритні розміри: довжина ― 600 мм; висота ― 2020 мм; глибина ― 460 мм
Корпус: ДСП+МДФ, Фасад: ДСП+МДФ
Вітрина виконана в кольорі сосна.
| Корпус (ДСП+МДФ) | Фасади (ДСП+МДФ) |
| Сосна | Сосна |
![]() |
|
| Використовувана фурнітура | |
| Металеві ручки | Металеві петлі і накладки |
![]() |
![]() |

Підбери комплект меблів Лорд та отримай знижку!
Всі елементи модульної системи "Лорд" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.
Дзвони зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП, МДФ |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 600 мм |
| Глибина вітрини | 460 мм |
| Висота вітрини | 2020 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування вітрини | L |
- Ціна: 4 305 ₴





