




Вітрина-надставка Соната ENAD3w
Модульна система Соната, фабрика "Гербор", Україна
Вітрина 3w (надставка) "Соната" - це вітрина,яка стане прикрасою будь-якої їдальні або вітальні: класичний силует, зручні полиці для посуду, оригінальне оформлення фасаду в поєднанні з м'яким відтінком каштана. У такий вітрині по-новому заграють фарбами навіть старі родинні сервізи, створюючи відчуття того, що класичний стиль ніколи не вийде з моди. Така меблі створить прекрасний ансамбль з шафою і дзеркалом системи Соната.
Вітрина складається з трьох відділень. Через розпашні дверцята зі скляними вставками добре проглядається обсяг всередині вітрин, кожна з них обладнана двома полками. Незліченна безліч категорій речей і предметів, які можуть зберігається у вітрині, дає можливість заповнення, користуючись лише побажаннями власників і призначенням приміщення.
Габаритні розміри: довжина ― 1625 мм; висота ― 1145 мм; глибина ― 430 мм
Корпус: ДСП Фасад: рамковий МДФ
Вітрина виконана в кольорі каштан.


Безкоштовна доставка по Україні від 3000грн.

Дзвони зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 1625 мм |
| Глибина вітрини | 430 мм |
| Висота вітрини | 1145 мм |
- Ціна: 5 070 ₴






