

Вітрина без підсвітки REG1W3SL Джулі
Модульна система Джулі, фабрика "БРВ", Україна
Вітрина з підсвітки REG1W3SL "Джулі" - це стильний сучасний меблевий елемент, який відрізняється високою функціональністю. Вітрина "Джулі" виконана в дуже цікавому рішеннв в кольорі темної акації, вона стильна та невичурна, подарує Вашому будинку затишок і умиротворення. Така вітрина завжди буде поза часом, її створювали з особливою душею і серцем!
Конструкція включає в себе наявність чотирьох висувних ящиків для зберігання особистих речей і приладдя. Верхня частина являє собою відділення зі скляними дверима, поділене всередині на три рівнозначні частини.Матеріал, з якого виготовляється дана модель вітрини, відмінно імітує структуру натурального дерева. Замовити дану модель вітрини можна в комплекті з іншими елементами модульної системи «Джулі».
Габаритні розміри: довжина ― 520 мм; висота ― 2000 мм; глибина ― 400 мм
Корпус і фасад - ДСП
Колір вітрини
Вітрина виконана в кольорі акація mali бронза
| Колір корпусу та фасадів |
| Акація mali бронза |
![]() |
Підберіть комплект меблів Джулі та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Джулі" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 520 мм |
| Глибина вітрини | 400 мм |
| Висота вітрини | 2000 мм |
- Ціна: 3 721 ₴


