




Ліжко двохярусне "Юлія" з ящиками, фабрика Венгер
Двоярусне ліжко «Юлія» з ящиками від ТМ «Венгер» – чудова модель для всієї родини. Геометрична форма ліжка надає ліжка цікавий і привабливий естетичний вигляд, який є втіленням нового сучасного дизайну.
Ліжко "Юлія" є абсолютно практичним рішенням для дитячої кімнати і Ваших дітей, що дозволяє максимально корисно використовувати житлову площу.Ліжко - трансформер може перетворитися з двох'ярусної в два повноцінні: односпальне ліжко розмір 90х200 і полуторне — 140х200 одна — для діток молодшого шкільного віку, підлітків і дітей старшого віку, друга — для батьків.
Дана модель виготовляється з високоякісного масиву натурального дерева. Для фарбування виробів використовуються лаки і фарби провідних фірм Європи, які відповідають медичним та екологічним нормам і є сертифікованими.У стандартній комплектації йдуть статичні, дуже міцні ламелі. Ліжко укомплектовується ящиками для іграшок або білизни, які входять до її вартість.
Базова комплектація: двох'ярусне ліжко 140(90)х200 см, сходи, верхні борти (передній і задній), ящики (2 шт),колір зі стандартної палітри TIN
Додаткова комплектація (при необхідності):
- захисний бортик передній;
- можливе виготовлення з твердих порід дерева (дуб / ясен) + 50% до вартості;
- можливі коригування розміру спального місця по довжині ортопедичного матраца;
- ортопедичний матрац.
Габарити ліжка:
висота -1700; ширина - 1500/1000; довжина - 2100
Розмір матраца: 140x200 (нижній ярус) / 90x200 (верхній ярус)
Ніша для білизни / іграшок: висувні ящики 75 * 75 см (матеріали - масив дерева / ДСП, дно - фанера)
Вага: 93 кг, Об'єм комплекту - 0,43 куб. м., Кількість упаковок: 5
Доставка до дому по всій Україні.
Точну вартість доставки уточняйте у нашого менеджера.
Замовляйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
Матеріал ліжка: ВІЛЬХА
Вільха
Вільха ― це один з найбільш доступних матеріалів.
Вільха знаменита своєю щільністю, міцністю і довговічністю.Поверхню у виробів з вільхи слушним, м'яка і шовковиста. Структура дерева чудова, а будова – щільне.Вільха не розкладається під дією вологи – за цим параметром її нічим не замінити.Деревина вільхи швидко сохне, при цьому добре зберігає форму.Предмети меблів з вільхи виглядають просто божественно, їх відтінок оживляє приміщення, не дратуючи при цьому очі. Н
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Венгер |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Стандартні сходи | Так |
| Матрац | Ні |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 210 см |
| Глибина дитячого ліжка | 150 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 170 см |
- Ціна: від 22 293 ₴






