




Ліжко двоярусне "Світлана", фабрика Венгер
Ліжко двоярусне "Світлана" є абсолютно практичним рішенням для дитячої кімнати і Ваших дітей,яке дозволяє максимально корисно використовувати житлову площу.Геометрична форма надає ліжка цікавого і привабливого естетичного вигляду,яке є уособленням нового сучасного дизайну.
Ліжко «Світлана» виконана з екологічно чистої натуральної деревини ( вільха). Для фарбування виробів використовуються лаки і фарби провідних фірм Європи, які відповідають медичним та екологічним нормам і є сертифікованими. Комплектація ліжка включає наявність двох полиць. У корпус вмонтовані ящики для зберігання білизни або іграшок.
У стандартній комплектації йдуть статичні, дуже міцні ламелі. Зручна і міцна двох'ярусне ліжко для дітей і підлітків прикрасить будь-яку дитячу кімнату і принесе радість вашим дітям і вам!
Базова комплектація: двох'ярусне ліжко 80/120х200 см, сходи, верхні борти (передній і задній),нижній бортик (задній),вбудовані висувні ящики для білизни, полиці (коротка та довга), колір з палітри TIN або RAL.
Додаткова комплектація (при необхідності):
- захисний бортик передній;
- полиця до ліжка довга;
- полиця до ліжка коротка;
- можливе виготовлення з твердих порід дерева (дуб / ясен) + 50% до вартості;
- можливі коригування розміру спального місця по довжині ортопедичного матраца;
- ортопедичний матрац.
Габарити ліжка:
висота -1750; ширина-880/1280; довжина-2100
Розмір матраца: 80x200 (верхній ярус) / 120x200 (нижній ярус)
Ніша для білизни / іграшок: висувні ящики 75 * 75 см (Матеріали-масив дерева / ДСП, дно-фанера)
Вага: 120 кг., Об'єм комплекту - 0,572 куб. м., Кількість упаковок: 6
Доставка до дому по всій Україні.
Точну вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера.
Замовляйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
Матеріал ліжка: ВІЛЬХА
Вільха
Вільха-це один з найдоступніших матеріалів.
Вільха знаменита своєю щільністю, міцністю і довговічністю.Поверхня у виробів з вільхи благовидна, м'яка і шовковиста. Структура дерева чудова, а будова – щільна.Вільха не розкладається під впливом вологи – за цим параметром її нічим не замінити.Деревина вільхи швидко сохне, при цьому добре зберігає форму.Предмети меблів з вільхи виглядають просто божественно, їх відтінок оживляє приміщення, не дратуючи при цьому очі. На вигляд меблі з вільхи одночасно проста, але в той же час вона дуже лаконічна і приємна.Вартість її досить демократична.Цей факт припадає до смаку більшості покупців.
Колірна гамма деревини:
Для фарбування використовуються сертифіковані лаки і фарби провідних фірм Європи.
Стандартна кольорова палітра TIN включає 15 тонів (Стандартна ціна)

Колірна палітра RAL (+ 15% до ціни)

Матрац у вартість ліжка не входить.
При покупці ліжка знижка на матрац від 5%.
З цим ліжком зазвичай купують |
||
|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
| Матрац | Наматрацник | Подушка |
Доставка до дому по всій Україні.
Точну вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера.
Замовляйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Венгер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стандартні сходи | Так |
| Сходинки | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 210 см |
| Глибина дитячого ліжка | 128 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 175 см |
- Ціна: від 24 523 ₴










