



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл комп'ютерний "Т-1 ДСП"
фабрика "Альфа-мебель", г. Славянск
Комп'ютерний стіл "Т-1 ДСП"
Габаритні розміри: ширина — 1100 мм; висота — 760 мм; глибина — 600 мм.
Вага: 29 кг
Матеріал - Корпус — ламінована ДСП, Фасад — ДСП.
Варіанти кольорів:
Колір МДФ: Бук, дуб крафт білий, вільха, дуб молочний, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, горіх французький світлий, дуб крафт золото, яблуня, горіх французький темний, кедр королівський, горіх екко, горіх темний, венге магія
| Бук | Дуб крафт білий | Вільха | Дуб молочний | Дуб сонома світлий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома трюфель | Горіх французький світлий | Дуб крафт золото | Яблуня | Горіх французький темний |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кедр королівський | Горіх екоко | Горіх темний | Венге магія | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в нашого менеджера.
Можлива безплатна доставка до будинку.
Замовляйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Альфа-меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 760 мм |
- Ціна: від 1 859 ₴
















