


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл комп'ютерний "Тумба МДФ"
фабрика "Альфа-мебель", г. Славянск
Комп'ютерний стіл "Тумба МДФ" має глянсову поверхню, відділення для клавіатури, чотири висувні тумбочки, нішу та відділення для системного блока. Стіл великий і тому дуже зручний.Модель виготовлена з якісного МДФ матеріалу.
Габаритні розміри: ширина — 1230 мм; висота — 760 мм; глибина — 700 мм.
Вага: 50 кг
Матеріал - Корпус — ламінована ДСП, Фасад — МДФ.
Кольори, доступні до замовлення:
Кольори МДФ: дуб молочний/ дуб цинамон, горіх темний, яблуня
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в нашого менеджера.
Можлива безплатна доставка до будинку.
Замовляйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Альфа-меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1230 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | МДФ |
- Ціна: від 2 715 ₴


