



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл комп'ютерний "C2"
фабрика "Альфа-мебель", г. Славянск
Стіл комп'ютерний "С2" практичний і зручний, рекомендований як офісний варіант столика.Модель виготовлена з якісного матеріалу ДСП. Має гладку поверхню, відділення для клавіатури та відділення для системного блока.
Габаритні розміри: ширина — 900 мм; висота — 750 мм; глибина — 550 мм.
Матеріал - Корпус — ламінована ДСП, Фасад — ламінована ДСП, Напрямні — роликові
Кольори, доступні до замовлення:
Кольори ДСП: бук, венге магія, дуб молочний, дуб сонома св., дуб сонома трюф., вільха, горіх темний, горіх еко, сіре, яблуня
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в нашого менеджера.
Можлива безплатна доставка до будинку.
Замовляйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Альфа-меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 1 154 ₴


