




Подушка Латекс Класик Едвайс
від фабрики Come-For
Ортопедична подушка Едвайс Латекс Класик виготовлена з екологічно чистих матеріалів, стійких до пиловому кліща і забезпечують циркуляцію повітря.

Розмір: 60х40х10
Наповнення: Натуральний латекс.
Чохол: Знімна наволочка верхня - трикотаж. Знімна нижня наволочка - бязь(натуральна бавовна).

Натуральний латекс
В ортопедичній подушці Едвайс латекс класик в якості наповнення використовується латекс. Латекс перешкоджає росту бактерій, грибків і цвілі.Унікальна структура латексу забезпечує такий розподіл ваги людини, при якому знімається напруження в м'язах і суглобах, а також дозволяє розташовуватися в ідеально правильному положенні в будь-якій позі на ортопедичній подушці з латексу під час сну. Саме ця здатність латексу гарантує максимальний комфорт.

Захисна просочення Sanitized
Антибактеріальне просочення подушки запобігає розмноженню пилового кліща. Знімна наволочка верхня на змійці зручна у використанні і догляду за виробом.

Потрібна допомога в підборі подушки? Телефонуйте!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
або
Залишіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Ортопедичні матраци та аксесуари COME-FOR;
Фабрика матраців компанії "КОМ-ФОР" знаходиться в Харкові. Продукція відповідає європейським нормам та стандартам якості. Використовується новітнє закордонне обладнання і матеріали від кращих світових постачальників.
Матраци та аксесуари від виробника COME-FOR мають наступні достоїнства:
- Використання екологічно чистих матеріалів, які пройшли сертифікацію в Україні. Настилочні матеріали замовляються з Європи (Бельгія, Німеччина, Італія).
- Ексклюзивність тканин, які використовуються для оббивки матраців. Зокрема, використовуються органічний трикотаж і бавовна. Основним постачальником є Бельгія , яка славиться відмінною якістю свого текстилю.
- Якість кожного матраца. На фабриці компанії КОМ-ФОР здійснюється суворий контроль якості продукції на кожному етапі виготовлення: починаючи з виготовлення пружинних блоків і закінчуючи пришиванням етикетки до готового виробу.
- Постійне оновлення і розширення модельного ряду продукції.
- Оптимальне співвідношення ціни та якості матраців та аксесуарів для сну.
- Гарантія та сертифікат якості на кожний готовий виріб.
Замовляйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Come-For |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | трикотаж |
| Наповнювач | Натуральний латекс |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 10 см |
- Ціна: 1 411 ₴



