




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0978209371 Viber (Telegram) 0504733836
Стіл комп'ютерний "Оскар з надставкою"
фабрика "Пехотін", м. Запоріжжя.
Стіл комп'ютерний "Оскар з надставкою" володіє стійкою,надійною конструкцією.Габаритні розміри столу Оскар дозволять організувати ергономічне робоче місце.Стіл Оскар обладнаний поличкою для клавіатури.
Надбудова на столі складається з: ніші для монітора комп'ютера, поличок для дисків або книг,полички для принтера,сканера або кімнатних квітів.Бічна тумба дозволить розмістити все необхідне.Нішу для системного блоку можна використовувати як місце для шкільного ранця,сумки,портфеля.
Габаритні розміри: ширина ― 1300 мм; висота ― 750 (1480) мм; глибина ― 600 мм
Матеріал - ЛДСП 16мм.,Кромка - ABS 2мм. / ПВХ 0,45мм.,Напрямні- Роликові
Вага: 66 кг.+/-5%
Варіанти кольорів:
Колір ДСП: Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Дуб сонома, Дуб тахо, Крафт,Лісовий горіх, Горіх, Трюфель
| Антрацит | Бетон | Білий | Венге |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Дуб тахо | Крафт | Лісовий горіх |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Горіх | Трюфель | ||
![]() |
![]() |
||
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!

Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 66 кг |
| Висота | 1480 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 5 125 ₴
















