




Стіл комп'ютерний "Імпульс"
фабрика "Пехотін", м. Запоріжжя.
Стіл комп'ютерний "Імпульс" допоможе швидко організувати робочу зону вдома або в офісі! Широка різноманітність колірної гами допоможе вибрати найкращий стіл,який відповідає Вашому інтер'єру! Такий стіл не тільки стане прикрасою приміщення, але і забезпечить достатньо місця для книг, паперів,документів, канцелярського приладдя і багатьох інших речей.
Надійність столу забезпечується потовщеною стільницею і якісними кріпленнями.Стіл має незвичайну конструкцію,що складається з бічної тумби з 1-м висувним ящиком і прихованої секцією з 2-х полиць, надставки з прихованою секцією з 2-х полиць і простої горизонтальної полиці, а також бокового стелажа з 3-ма полками і місця для системного блоку ПК.
Габаритні розміри: ширина ― 1125 мм; висота ― 750 (1450) мм; глибина ― 600 мм
Матеріали - ЛДСП 16мм.,Кромка - ПВХ 0,45мм.,Напрямні - Роликові
Вага: 48 кг.+/-5%
Варіанти кольорів:
Колір ДСП: Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Дуб сонома, Дуб тахо, Крафт,Лісовий горіх, Горіх, Трюфель
| Антрацит | Бетон | Білий | Венге |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Дуб тахо | Крафт | Лісовий горіх |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Горіх | Трюфель | ||
![]() |
![]() |
||
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!

Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 48 кг |
| Висота | 1450 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1125 мм |
| Комплектація | |
| Навісні полиці | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 3 917 ₴
















