




Стіл письмовий BIU1D1S 8 12
Модульна система Ацтека (Амелія), фабрика "БРВ", Україна
Стіл письмовий "BIU1D1S 8 12 Ацтека (Амелія)" захоплює неймовірним колірним рішенням, мінімалізмом і функціональністю! Білосніжний глянсовий стіл у поєднанні з закругленими краями, декоративними рифленими вставками з венге магія і оригінальними заглибленими ручками неймовірно виглядає розкішно і стильно в будь-якому інтер'єрі! Блискучий білий глянець не тільки виглядає урочисто, але і візуально розширить будь-яке приміщення!
Компактні розміри столу дозволять вмістити його в будь-невелике приміщення! Письмовий стіл дуже практичний. Він містить один висувний ящик та одне закрите відділення з полицею усередині.
Габаритні розміри: довжина ― 1200 мм; висота ― 750 мм; глибина ― 660 мм
Корпус: ДСП, Фасади: ДСП,МДФ,
Ручки: фрезерування, декороване рифленою планкою "венге магія"
Колір столу
Стол виконаний в комбінованому кольорі білий глянець+венге магія
| Колір корпусу та фасадів |
| Білий глянець+венге магія |
![]() |
Підберить комплект меблів Ацтека (Амелія) та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Ацтека (Амелія)" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Основні | |
| Виробник | BRW |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | МДФ |
| Стільниця | ДСП |
- Ціна: 5 050 ₴






