


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл журнальний LAW115 Коен
Модульна система Коен, фабрика "Гербор", Україна
Габаритні розміри: довжина ― 600 мм; висота ― 525 мм; глибина ― 1150 мм.
Корпус: ДСП+МДФ, Фасад: ДСП
Колір столу
Стіл виконаний в кольорі венге магія.
| Корпус (ДСП+МДФ) | Фасади (ДСП) |
| Венге магія | Венге магія |
![]() |
|
Підберіть комплект меблів Коен і отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Коен" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Венге |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ фарбований, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 1150 мм |
| Висота столика | 525 мм |
- Ціна: 2 760 ₴


