




Вітальня Соломія
фабрика "БРВ", Україна
Вітальня "Соломія" - прекрасне рішення з глянцевими фасадами для створення приємної атмосфери в будинку! Білий колір і благородний колір Дуб Тахо з вираженою структурою дерева внесуть особливого шарму і внесуть особливого стилю вашому інтер'єру. Світлі тони вітальні не перевантажують інтер'єр і не відберуть заповітний метраж вашої вітальні, а навпаки дозволять візуально розширити простір і додати світла. Глибокий колір,оригінальні поглиблені ручки, декорованими контрастною планкою, мінімалістичний стиль, геометрично правильні форми і плавні глянцеві обриси роблять стінку ідеальною.
Вітальня також дуже функціональна. У складі вітальні ви знайдете такі елементи: високу вітрину з двома висувними ящиками і одними дверима зі скляною вставкою, всередині якої три полиці, в т. ч. скляні, тумбу під телевізор з двома відкритими відділеннями і двома висувними ящиками, широкої полиці навісний, а також вітрини, ліві двері якої зі скляною вставкою, за нею дві полиці, в тому числі одна скляна; за правими дверима-дві полиці.У тумбі ТВ є отвори для проводів в задній стінці кожного з двох відкритих відділень.Замість традиційних ручок передбачені спеціальні виїмки, декоровані контрастною планкою.
Габаритні розміри: довжина ― 3020 мм; висота ― 2070 мм; глибина ― 450 мм.
Вітальня продається тільки комплектом.
Вітальня комплектується LED-підсвічуванням скляних полиць вітрин і світлодіодною стрічкою у верхній частині модулів.
Корпус: ламінована ДСП, Фасади: ламінована ДСП з елементами МДФ, глянець, скло,
Ручки: спеціальні виїмки, декоровані контрастною планкою, Напрямні: Телескопічні (повного висунення)
Колір вітальні
Вітальня виконана в комбінованому кольорі дуб тахо+білий глянець.
| Колір корпусу та фасадів |
| Дуб тахо+білий глянець |
![]() |
Вітальня "Соломія" складається з таких окремих елементів:
| Вітрина REG1W2S | Тумба під телевізор RTV2S | ||
|
|
|
||
|
Вітрина з підсвічуванням ширина 60 см висота 207 см глибина 40 см |
ширина 150 см висота 50 см глибина 45 см |
||
| Полиця навісна POL150 | Вітрина REG1W1D | ||
![]() |
![]() |
||
|
ширина 150 см висота 21 см глибина 20 см |
Вітрина з підсвічуванням ширина 92 см висота 129 см глибина 40 см |

Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | скло |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Склад стінки | |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Вітрина | 2 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3020 мм |
| Глибина стінки | 450 мм |
| Висота стінки | 2070 мм |
- Ціна: 17 010 ₴











