




Вітальня Стелла
фабрика "БРВ", Україна
Вітальня "Стелла" стане справжнім витвором сучасного мистецтва в будинку! Представлені меблі у варіантах колірного рішення: Бетон / Білий глянець. Комбінація природної текстури з імітацією каменю і бетону, а також яскрава гра тонів і відтінків надає меблевому комплекту особливого шарму. Характеризується прямими лініями, фасади підкреслені прямими ручками, з ефектним підсвічуванням у вітринах - усе це внесе особливого шарму і особливого стилю вашому інтер'єру.
Комплектація стінки" Стелла " передбачає наявність всіх необхідних елементів для повноцінного функціонування кімнати.У складі вітальні ви знайдете: чотиридверну вітрину, де з лівого боку – два відділення з глухими дверима, всередині – по дві полиці з ДСП; з правого боку – два відділення зі скляними дверима, всередині – по дві скляні полиці,тумбу ТВ з одним відкритим відділенням і двома висувними ящиками, вітрину з одним закритим відділенням, ліві двері з глухим фасадом, всередині – дві полиці з ДСП; праві двері скляні, всередині – дві скляні полиці, а також полку навісну.
Габаритні розміри: довжина ― 3040 мм; висота ― 1940 мм; глибина ― 480 мм.
Вітрини вітальні додатково можуть комплектуватися LED-підсвічуванням
Вітальня продається тільки комплектом.
Максимальне навантаження на навісну полицю-5 кг.
Корпус: ламінована ДСП, Фасади: МДФ, глянець, скло
Колір вітальні
Вітальня виконана в комбінованому кольорі бетон+білий глянець.
| Колір корпусу та фасадів |
| Бетон+білий глянець |
![]() |
Вітальня "Стелла" складається з таких окремих елементів:
| Вітрина REG2D2W | Тумба ТВ RTV2S | ||
|
|
|
||
|
Вітрина з підсвічуванням ширина 92 см висота 194 см глибина 37 см |
ширина 120 см висота 42 см глибина 46 см |
||
| Вітрина REG1D1W | Полиця навісна POL120 | ||
|
|
|
||
|
Вітрина з підсвічуванням ширина 92 см висота 132 см глибина 37 см |
ширина 120 см висота 25 см глибина 25 см |

Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Фасади | МДФ |
| Декоративні елементи | скло |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Склад стінки | |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Вітрина | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Стелаж | 1 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3040 мм |
| Глибина стінки | 480 мм |
| Висота стінки | 1940 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвічування | Без підсвічування |
- Ціна: від 15 526 ₴









