




Ліжко 90
Модульна система Мобі колір, фабрика "Гербор", Україна
Ліжко 90 "Мобі колір" - яскраве і дуже комфортне рішення для дитячої кімнати! Ліжко представлене в легкому контрастному поєднанні німфеї Альби і уніколор жовтого.Цікаве колірне рішення, приємні відтінки з деревною текстурою підкреслюють сучасний дизайн ліжка.
Завдяки зручності і практичності підібраний комплект стане відмінним доповненням Вашої дитячої. Односпальне ліжко створить комфортну зону для сну, а практичне високе узголів'я значно підвищить зручність використання меблів. Ліжко можна доукомплектувати ортопедичним каркасом з ламелями.Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Меблі для дитячої Мобі Колір Гербор додасть кімнаті цікавий незвичайний стиль і сонячну енергію.
Габаритні розміри: довжина ― 950 мм; висота ― 805 мм; глибина ― 2045 мм.
Спальне місце: 90х200 см.
Комплектація ліжка каркасом |
|
| Без каркасу | З каркасом |
![]() |
![]() |
Матрац у вартість ліжка не входить.
Корпус: ДСП, Фасад: ДСП
Колір ліжка
Ліжко виконане в комбінованому кольорі німфея альба + уніколор жовтий.
| Колір корпусу та фасадів |
| Німфея альба + уніколор жовтий |
![]() |
Підберіть комплект меблів Мобі колір та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Мобі колір" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
З цим ліжком зазвичай купують |
|---|
| Односпальні матраци 90x200 |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | З каркасом |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Стать | Унісекс |
| Довжина дитячого ліжка | 204.5 см |
| Глибина дитячого ліжка | 95 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 80.5 см |
| Матрац | False |
| Стіл | False |
| Викатний стіл | False |
| Шафа-пенал | False |
| Навісна шафа | False |
| Навісні полиці | False |
| Стандартні сходи | False |
| Сходинки | False |
| Сходи-комод | False |
| Захисний бортик | False |
| Стелаж для книг та іграшок | False |
- Ціна: 4 498 ₴






