




Комод KOM2D4S
Модульна система Салерно, фабрика "Гербор", Україна
Комод KOM 2D4S "Салерно" гармонійно впишеться в інтер'єр спальної, вітальні кімнати або дитячої і стане корисним функціональним предметом меблів, що дозволяє розмістити необхідні речі.Комод представлений в білому кольорі. Білий колір створить затишну атмосферу Вашого приміщення і візуально розширить його простір. Унікальності дизайну комода надають його неповторні елементи: оригінальні металеві ручки у вигляді» черепашки", а також декор фасадів, дверей і панелі шухляд патинованою планкою.
Широкий білизняний комод-відмінне рішення для наведення порядку в кімнаті, при цьому він дуже місткий. Комод містить чотири ящики і два закритих відділення з двома полицями в кожному.Використовуються кулькові напрямні повного висунення і металеві ручки у вигляді»черепашки". Фасад прикрашений світло-коричневою патиною. Комод входить до складу однойменної модульної системи, поєднує в собі красу, зручність і високу якість матеріалів.
Габаритні розміри: довжина ― 1500 мм; висота ― 1045 мм; глибина ― 390 мм.
Корпус: ДСП Фасад: ДСП, патинована планка МДФ
Ручки: метал у вигляді "черепашки", Напрямні: кулькові повного висунення
Колір комода
Комод виконаний в білому кольорі.
| Корпус та Фасади |
| Білий |
![]() |
Фурнітура та декор |
![]() |
Підберіть комплект меблів Салерно та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Салерно" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 150 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 104.5 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 13 260 ₴








